Cenksan Yangın Kurumsal

Hakkımızda

1983 yılında sektördeki yerini alan CENKSAN Grup Yangın ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. yangın söndürme cihazları ve söndürme sistemleri alanında marmara bölgesi başta olmak üzere 81 ilde hizmet vermektedir.

Üstün hizmet anlayışı, satış sonrası hizmetleri ve her türlü ihtiyacı karşılamayı hedef alarak alanında uzman kadrosu ile yangın güvenlik sistemleri danışmanlığı, projelendirilmesi, yangın sistemlerinin periyodik, teknik servis, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Cenksan Yangın Türkiye genelinde kurumsal firmalar ile yangın ve yangın güvenliği konusunda, düzenli iş birliği içerisinde olup uluslararası standartlarda hizmet veren bir kuruluştur.

Vizyonumuz
Bilgi birikimimizi ve uzmanlığımızı kullanarak ve genişleterek başlattığımız faaliyetleri dünya pazarlarında pazar payımızı artıracak şekilde geliştirmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sektöründe lider olmak vizyonumuzdur.

Misyonumuz
Uluslararası kalite standartlarında üretilmiş yangın söndürme sistemlerimiz ile öncelikle ülkemizin gelişen yangın sektörüne hizmet etmek, yenilikçi ve yaratıcı faaliyetlerimiz ile sektöre yön vermek, dünyadaki gelişmeler doğrultusunda yeni alanlara ve bölgelere yönelmek şirketimizin misyonudur.